ЧС-2018: Іран змусив Іспанію понервувати

20 июня
23:03 2018

Збірна Іспанії здобула першу перемогу на чемпіонаті світу-2018. В матчі другого туру групового етапу команда Фернандо Йєрро скромно обіграла Іран (1:0).

Перший тайм завершився без голів. Іспанці нервували, адже іранці були у більш вигідному становищі. Але у другому таймі Дієго Коста відзначився голом і не лише подарував своїй команді перемогу, а й наздогнав Дениса Черишева у списку найкращих бомбардирів ЧС-2018.

У заключному турі Іспанія гратиме з Марокко, а Португалія — з Іраном. Цікаво, що обидві європейські команди мають однакову кількість голів та різницю забитих-пропущених голів.

В іншому матчі збірна Португалії скромно обіграла Марокко з рахунком 1: 0.

Єдиний гол на самому початку матчу забив Кріштіану Роналду головою. Цей м'яч став для лідера Реала четвертим на ЧС-2018. Таким чином, в бомбардирській гонці CR7 випередив росіянина Дениса Черишева.

Неймовірний матч Португалія — Іспанія

На чемпіонаті світу в Сочі відбувся матч 1-го туру групи В. Португалія зіграла з Іспанією внічию 3: 3.

У 1-му таймі Кріштіану Роналду зробив дубль, за іспанців забив Дієго Коста. Роналду відзначився забитим м'ячем з пенальті після фолу партнера по Реалу Начо Фернандеса. Також Кріштіану забив після того, як м'яч після дальнього удару не зафіксував в руках Давід Де Хеа. Коста відзначився точним ударом після фантастичного удару з-за меж штрафного майданчика.

У другій половині зустрічі іспанці вийшли вперед завдяки голу Кости, який оформив дубль, замкнувши передачу від Серіхо Бускетса, і чудесному удару з дальної відстані Начо Фернандеса.

Але Роналду все-таки зрівняв рахунок блискучим ударом зі штрафного.

Матч завершився внічию 3:3!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, тренеру збірної Єгипта не пробачать поразку від Росії.