ЧС-2018: Кейн повторив унікальний рекорд Лінекера

19 июня
12:15 2018

Нападник Тоттенгема Гаррі Кейн оформив дубль у стартовому матчі чемпіонату світу-2018 проти збірної Тунісу та приніс своїй команді перемогу.

24-річний капітан "трьох левів" став першим з 1990 року англійським футболістом, який забив два голи в одному матчі на ЧС. Востаннє дублем на Мундіалі за англійців відзначався Гарі Лінекер — 28 років тому у чвертьфіналі легендарний форвард зрівняв рахунок під кінець гри з Камеруном, перевівши її в екстра-тайм, а потім і вирвав перемогу. Англійці виграли той матч 3:2.

Також Кейн став першим з 2010 року футболістом, який забив у ворота двох різних голкіперів за один матч. В середині першого тайму через травму воротар Тунісу Муез Ассен залишив поле, а замість нього вийшов Фарук Бен-Мустафа. У 2010 році таким досягненням відзначився Дієго Форлан з Уругваю.

Матч Англія — Туніс

У матчі 1-го туру групи G на чемпіонаті світу збірна Англії грала зі збірною Тунісу в Вогограде.

Перший тайм завершився внічию 1:1. Спочатку форвард Тоттенхема Харрі Кейн за англійців відкрив рахунок на 11-й хвилині, а потім туніський півзахисник Ан-Насра Ферджані Сассі на 35-й хвилині з пенальті вирівняв становище.

У другій половині зустрічі домінували англійці, які влаштували облогу воріт Тунісу. Це вилилося у гол, але тільки у додатковий час. Кейн пробив головою і зробив дубль! 2:1 — Англія перемогла!

Дивіться: огляд матчу Туніс — Англія

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Бельгія розгромила Панаму у стартовому матчі ЧС-2018.