ЧС-2018: у матчі Росія-Іспанія вперше використали додаткову заміну

01 июля
22:37 2018

Головний тренер збірної Росії Станіслав Черчесов провів четверту заміну в матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 з Іспанією (1:1, 4:3 по пенальті).

На 97-й хвилині зустрічі півзахисник Зеніту Олександр Єрохін замінив партнера по клубу Далера Кузяєва.

Це перша в історії чемпіонатів світу четверта заміна, дозволена в додатковий час.

У іспанців також відбулася четверта заміна: трохи пізніше форвард Валенсії Родріго вийшов замість хавбека Реала Іско.

Уругвай переміг Португалію

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Сочі зустрілися збірні Уругваю та Португалії.

Першими рахунок у матчі відкрили уругвайці завдяки чудовому голу Едінсона Кавані, який чудово зіграв на другому поверсі після блискучої передачі Луїса Суареса. Перший тайм виграли уругвайці з рахунком 1:0.

У дебюті другої половини зустрічі португальці відігралися. Після подачі кутового, Пепе вколотив м'яч головою у ворота суперників і вирівняв становище на 55-й хвилині.

Але вже на 62-й хвилині Кавані оформив дубль, забивши ще один красивий м'яч!

Матч так і завершився перемогою Уругваю з рахунком 2:1!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 Франція перемогла Аргентину (4:3).