Франція — Хорватія: фінал чемпіонату світу-2018 розсудить тюремник

13 июля
11:29 2018

ФІФА визначила бригаду арбітрів, яка облсужить фінал чемпіонату світу-2018 Франція — Хорватія.

Головним арбітром фіналу ЧС-2018 буде аргентинець Нестор Пітана. Асистентами призначили його співвітчизників Ернана Майдану і Хуана Белатті. Резервним рефері став Бьорн Куйперс з Нідерландів, а резервним асистентом — його співвітчизник Ервін Зейнстра.

Для Пітани цей матч стане п'ятим на ЧС. Він працював на грі-відкритті, в якій збірна Росії розгромила команду Саудівської Аравії. Також аргентинець обслуговував матч групового етапу Мексика-Швеція, поєдинок 1/8 фіналу Хорватія-Данія і чвертьфінальну зустріч Уругвай-Франція.

Цікавий факт з біографії Пітани: у 1997 році він знявся в аргентинському серіалі La Furia, де грав тюремника.

Фінал чемпіонату світу-2018 відбудеться 15 липня у Москві.

Матч Хорватія — Англія

11 липня в Москві відбувся матч півфіналу чемпіонату світу між збірними Хорватії та Англії.

На 5-й хвилині за англійців гол зі штрафного забив Кіран Триппье. В результаті Англія виграла перший тайм з рахунком 1:0.

Але в другій половині зустрічі хорвати зрівняли рахунок завдяки точному удару Івана Перішича на 68-й хвилині. Основний час зустрічі завершився внічию 1:1.

У додатковий час перемогли хорвати після голу Маріо Манджукіча на 109-й хвилині.

У підсумку Хорватія перемогла з рахунком 2:1 і зіграє у фіналі з Францією 15 липня. Англійці 14 липня зіграють у матчі за третє місце з бельгійцями.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, президент Хорватії затусила в Сочі зі своїми улюбленцями.