24 июня
21:35 2018

Екс-гравець Барселони та збірної Іспанії Карлес Пуйоль не зміг виступити на іранському телеканалі IRTV 3 в якості експерта через довге волосся, повідомляє BBC.

За даними видання, поява Пуйоля в ефірі телеканалу була анонсована, але не відбулася. Спочатку повідомлялося, що причиною відсутності колишнього футболіста стало те, що Пуйоль запросив занадто великий гонорар.

Сам Пуйоль трохи пізніше пояснив, що його не пустили в ефір через занадто довге волосся. Відзначається, що на іранському телебаченні немає офіційної політики щодо зачісок гостей, і ведучих, але державні телеканали строго стежать за цим і уникають того, що може образити почуття консервативної частини населення.

Матч Іран — Іспанія на мундіалі

Збірна Іспанії здобула першу перемогу на чемпіонаті світу-2018. В матчі другого туру групового етапу команда Фернандо Йєрро скромно обіграла Іран (1:0).

Перший тайм завершився без голів. Іспанці нервували, адже іранці були у більш вигідному становищі. Але у другому таймі Дієго Коста відзначився голом і не лише подарував своїй команді перемогу, а й наздогнав Дениса Черишева у списку найкращих бомбардирів ЧС-2018.

У заключному турі Іспанія гратиме з Марокко, а Португалія — з Іраном. Цікаво, що обидві європейські команди мають однакову кількість голів та різницю забитих-пропущених голів.

В іншому матчі збірна Португалії скромно обіграла Марокко з рахунком 1: 0.

Єдиний гол на самому початку матчу забив Кріштіану Роналду головою. Цей м'яч став для лідера Реала четвертим на ЧС-2018. Таким чином, в бомбардирській гонці CR7 випередив росіянина Дениса Черишева.

Дивіться: огляд матчу Іран — Іспанія

Як повідомляв портал Знай.Спорт, розкішні фанатки — прикраса мундіалю.