Німеччина — Швеція: чемпіони світу героїчно повертаються

23 июня
23:11 2018

Збірна Німеччини обіграла Швецію (2:1) та зберігла шанси на вихід з групи.

На 32-й хвилині гри рахунок відкрив Ула Тойвонен, чим сильно засмутив німців. Марко Ройс відзначився голом на самому початку другого тайму, але за 10 хвилин до кінця червону картку отримав Джером Ботаенг.

На останній хвилині матчу Німеччина отримала штрафний. Півзахисник Реала Тоні Кроос приніс своїй команді перемогу і врятував її від вильоту з турніру.

В іншому матчі групи F Мексика обіграла Південну Корею та гарантувала собі місце у плей-офф.

Матч Мексика — Німеччина

17 червня в Москві на чемпіонаті світу в рамках групи F зустрілися збірні Німеччини та Мексики.

У першій половині зустрічі на 22-й хвилині після класної атаки вийшов удар у нападника голландського ПСВ Ейндховен Ірвінга Лосано. Таким чином збірна Мексики вийшла вперед, повівши в рахунку 1:0. На відпочинок опоненти пішли з таким же результатом.

У другому таймі "німецька машина" більше атакувала, а мексиканці намагалися шукати удача на контрвипадах. Забивати могли, як німці, так і мексиканці, але м'яч у ворота не влітав.

Матч завершився сенсаційною перемогою Мексики. У Німеччині такого результату злегка міг тільки порадіти форвард Ман Сіті Лерой Сане, якого Йоахім Лев не взяв на чемпіонат світу.

Дивіться: огляд матчу Мексика — Німеччина

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Швейцарія здобула вольову перемогу над Сербією.