Російська команда відмовилася грати на побудованому до ЧС стадіоні

13 июля
17:34 2018

ФК Ростов відмовиться від проведення матчів на побудованій до ЧС-2018 "Ростов-Арені" через високу ціну на оренду і буде проводити матчі на стадіоні "Олімп-2", повідомляє Privet-Rostov.ru з посиланням на власне джерело в компанії, що володіє "Ростов-Ареною".

За даними видання, за один матч на "Ростов-Арені" клуб має заплатити 12 мільйонів рублів, при цьому гра на "Олімп-2" обійдеться всього в 400 тисяч.

"Це дуже дорого для клубу", — заявило джерело видання.

Зазначається, що ФК Ростов відмовився коментувати дану інформацію.

Тріумф Хорватії в Росії

7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії.

Першими рахунок відкрили росіяни після голу Дениса Черишева на 31-й хвилині. Але на 39-й хвилині хорвати відігралися завдяки голу Андрія Крамаріча, який забив головою після пасу Маріо Манджукіча.
У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. У підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

У "лотереї" фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, президент Хорватії затусила в Сочі зі своїми улюбленцями.