Українець став героєм матчу за Суперкубок Польщі: відео

15 июля
11:22 2018

Український півзахисник Арки Гдиня Андрій Богданов перетворився з антигероя в героя протягом одного тайму в матчі Суперкубка Польщі проти варшавської Легії.

28-річний уродженець Києва Андрій Богданов відзначився двома голами у матчі Суперкубка Польщі з Легією, щоправда, у різні ворота.

Спочатку український хавбек Арки відзначився автоголом вже на 2-й хвилині матчу. Але на 38-й хвилині українець виправився і забив фантастичний гол зі штрафного, зробивши рахунок у матчі 2:2.

Перед самою перервою команда з Гдині вийшла вперед завдяки голу Міхала Яноти.

Гра так і завершилася перемогою Арки, яка слідом за Кубком Польщі виграла Суперкубок країни, до речі, вже другий рік поспіль.

Український Надаль

28-річний півзахисник Шальке 04 Євген Коноплянка став чемпіоном гельзенкірхенскої команди з настільного тенісу.

Український футболіст виграв першість в парі з 29-річним аргентинським форвардом німецького клубу Франко Ді Санто.

"Чемпіони з настільного тенісу разом з Франко Ді Санто", — прокоментував фото в Instagram Коноплянка.

Шальке проводить навчально-тренувальний збір в Китаї.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Коноплянка покозиряв мажорним телефоном.