Українка виграла срібло чемпіонату Європи і встановила рекорд

07 августа
17:12 2018

Українка Аліна Цвілій виграла срібну медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики у спортивній ходьбі, що проходить в Берліні (Німеччина).

23-річна спортсменка фінішувала другою на дистанції 50 км, подолавши її за 4:12:44 години, тим самим, встановивши новий рекорд України.

Першою фінішувала 38-річна спортсменка з Португалії Інес Енрікес.

Ще дві українки Христина Юдкін і Василина Вітовчук посіли на цій дистанції 4 і 5 місця – відповідно.

Українська велогонщиця виграла срібло чемпіонату Європи

Українська велогонщиця Альона Старикова завоювала срібну медаль чемпіонату Європи в гіті на 500 метрів (індивідуальна велотрекова гонка на час).

Старикова показала час 53,582 секунди. Перше місце дісталося представниці Росії Дар'ї Шмельовій (33,285), третє — німкені Маріам Вельт (33,600).

Нагадаємо, що це друга медаль для Старикової на цьому ЧЄ. Раніше вона в парі з Любов'ю Басовою виграла срібло в командному спринті у велотреку.

На рахунку збірної України вже 13 медалей (4 золотих, 8 срібних і 1 бронзова) на цьому чемпіонаті Європи, що дозволяє посідати 7 місце.

Український велогонщик яскраво переміг на чемпіонаті Європи

У Глазго триває чемпіонат Європи з велоспорту на треку.

Український велогонщик Роман Гладиш завоював «золото» в індивідуальній гонці на 15 км (скретч).

Українець Роман Гладиш вважався одним з фаворитів індивідуальної гонки на 15 км. Свій статус він підтвердив, провівши у відриві від основної групи більшу частину гонки.

Напарником Гладиша у відриві став француз Адрієн Гарель. Їх дует втримав перевагу над пелотоном до фінішного кола, а на заключних метрах Гладиш вирвався вперед і став переможцем.

У 2017 році Роман Гладиш на цій дистанції здобув «бронзу» чемпіонату Європи в Берліні.

Україні успіх Гладиша дозволив піднятися на третє місце в медальному заліку.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, українські веслярки виграли медалі на чемпіонаті Європи.