Уткін висміяв збірну Росії і Черчесова

21 июня
23:01 2018

Відомий російський коментатор Василь Уткін поділився враженнями про перемогу збірної Росії над Єгиптом (3:1) в матчі другого раунду групового етапу ЧС-2018 і оригінально привітав головного тренера російської команди Станіслава Черчесова.

"Я просто хочу від душі привітати головного тренера збірної Росії. Я радий, що він з нами. Я дуже сподівався, що він проявить свої кращі якості, я, можна сказати, до нього звертався. І зараз, Random Chance, я тебе вітаю. У тебе прекрасне ім'я. Ти заслужив своє прізвисько "Lucky". Я дуже радий, що в останні два матчі ти очолив нашу команду, що ти з нею. Залишайся, Random Lucky Chance, з нами якомога довше. Ми тебе чекали, ми тебе заслужили. Ти не говориш слів, ти просто надихаєш нас. Ти десь незримо з нами", — сказав Уткін.

Зазначимо, що напередодні мундіалю Уткін критикував Черчесова.

Хет-трик від Роналду

На чемпіонаті світу в Сочі відбувся матч 1-го туру групи В. Португалія зіграла з Іспанією внічию 3:3.

У 1-му таймі Кріштіану Роналду зробив дубль, за іспанців забив Дієго Коста. Роналду відзначився забитим м'ячем з пенальті після фолу партнера по Реалу Начо Фернандеса. Також Кріштіану забив після того, як м'яч після дальнього удару не зафіксував в руках Давід Де Хеа. Коста відзначився точним ударом після фантастичного удару з-за меж штрафного майданчика.

У другій половині зустрічі іспанці вийшли вперед завдяки голу Кости, який оформив дубль, замкнувши передачу від Серіхо Бускетса, і чудесному удару з дальної відстані Начо Фернандеса.

Але Роналду все-таки зрівняв рахунок блискучим ударом зі штрафного.

Матч завершився внічию 3:3!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.