Хорватія божеволіє: футболісти повернулися героями з Росії

16 июля
18:34 2018

Футболісти збірної Хорватії в понеділок, 16 липня, повернулися на батьківщину з тріумфального для себе чемпіонату світу 2018 року, який проходив в Росії. Підопічні Златко Даліча справили справжній фурор на турнірі, зумівши дійти до фіналу, де у видовищній грі поступилися Франції – 2:4.

Незважаючи на поразку, рідні вболівальники організували "картатим" неймовірний прийом. На головній площі Загреба імені Бана Єлачича зібралася багатотисячна юрба, яка прийшла привітати своїх улюбленців. Крім того, на всьому шляху проходження кортежу з автобусом національної команди фанати організували справжній живий коридор.

Welcome home champions #Croatia #Vatreni #WorldCup pic.twitter.com/IvLxR6muRJ

— Zagreb Airport (@ZagrebAirport) 16 июля 2018 г.

#IMPRESIONANTE el recibimiento a los jugadores croatas en Zagreb, capital de #Croacia. Se convirtieron en los héroes del país, al hacer historia como subcampeones de la Copa del Mundo #Rusia2018 . #AM1080 pic.twitter.com/GkoPvrCRoX

— Monumental AM 1080 (@AM_1080) 16 июля 2018 г.

Фінал чемпіонату світу Франція-Хорватія

15 липня у Москві відбувся фінал чемпіонату світу з футболу.

На 18-й хвилині Маріо Манджукіч відзначився автоголом (до речі першим в історії чемпіонатів світу) і Франція повела в рахунку. На 28-й хвилині хорвати відігралися після голу Івана Перішича. Але на 39-й хвилині французи знову вийшли вперед після голу з пенальті у виконанні Антуана Грізманна.

На 59-й і 65-й хвилинах французи знову відзначилися голами після точних ударів Поль Погба і Кіліан Мбаппе. Хорвати відквитали один м'яч. Маріо Манджукіч скористався помилкою Уго Льоріса. Більше команди не забивали м'ячів.

Як підсумок, Франція виграла два тайми по 2:1, а матч з рахунком 4:2!

Для Франції це друга перемога на чемпіонатах світу. Дідьє Дешам став чемпіоном світу і як тренер, і як гравець (раніше Дешам перемагав на мундіалі 1998 року, на якому був капітаном "Ле Бле").

Як повідомляв портал Знай.Спорт, президент Хорватії затусила в Сочі зі своїми улюбленцями.