Яскравий бос: тренер збірної Сенегалу закохав у себе футбольних фанаток

21 июня
18:23 2018

Головний тренер збірної команди Сенегалу Аліу Сіссе на ЧС-2018 вдруге за кар'єру став дуже популярним.

Наставник вельми своєрідно, як для тренера, реагував на забиті м'ячі своїх підопічних у матчі першого туру проти команди Польщі, який завершився на користь африканської команди 2:1.

Senegal manager Aliou Cissé like: "Celebrate. But fashion make it." pic.twitter.com/DEbUMsd4Ep

— Kimberly Eaton (@tweetdeguerre) 19 червня 2018 р.

Повторна слава у футбольній кар'єрі прийшла моментально – тренера та його реакцію назвали "стильною" і нарекли Аліу секс-символом чемпіонату. Гіфку, яка трансформувалася з епізоду трансляції, підписали: "Святкуй. Але роби це стильно".

Поки чоловіча половина обговорювала дивакуватого наставника, прекрасна половина танула:

"Він схожий на сексуального вампіра", – пише @Persian_robot. "Він схожий на супергероя", – припускає інший микроблогер. Його називали "чарівним" і просто "дуже симпатичним".

Rawr pic.twitter.com/yIrqIagmcM

— Grandmaster YoDude(@TheYoDude) 20 червня 2018 р.

Зазначимо, що Аліу Сіссе будучи футболістом був капітаном збірної Сенегалу, з якою грав на чемпіонаті світу-2002 і дійшов зі своєю командою до чвертьфіналу мундіалю. Тоді сенегальці також були у всіх на вустах і були зірками ЗМІ!

Успіх Сенегалу

У матчі 1-го туру групового раунду чемпіонату світу збірна Польщі зіграла в Москві зі збірною Сенегалу.

Сенегальці домінували в матчі і створили більше небезпечних моментів, ніж поляки.

Одне з наступів африканської команди вилилося у взяття воріт на 37-й хвилині.

М'яч після удару півзахисника англійського Евертона Ідрисси Гейе рикошетом від польського захисника італійського СПАЛа Тіаго Ціонека влетів у ворота. Перший тайм виграв Сенегал з рахунком 1:0!

На 60-й хвилині зустрічі форвард Торіно Мбай Ньянг скористався помилкою півзахисника Вест Бромвіч Альбіону Гжегожа Крихов'яка і забив другий м'яч у ворота поляків.

Крихов'як виправився, але лише на 86-й хвилині. Після навісу зі штрафного високий Гжегож відправив м'яч у ворота африканців, які втримали переможний для себе рахунок.

2:1 — перемога Сенегалу і перша вікторія африканської збірної на цьому мундіалі!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.