Під час матчу чемпіонату світу в Мексиці по-звірячому розстріляли фанатів

24 июня
18:33 2018

У мексиканському місті Сьюдад-Хуарес у суботу шість чоловік були вбиті під час перегляду матчу між збірною Мексики і збірною Південної Кореї на чемпіонаті світу.

Сім чоловіків зібралися в гаражі приватного будинку, щоб повболівати за свою збірну. Коли вони розставили столи, стільці, включили телевізор, відкрили пиво і почали дивитися гру, в приміщення увірвалися озброєні люди і відкрили вогонь по уболівальникам. Уточнюється, що шість чоловіків загинули на місці, ще один був поранений, повідомляє газета El Universal.

Пізніше в міській перукарні вбили ще п'ять чоловік.

У суботу на арені в Ростові-на-Дону збірна Мексики обіграла команду Південної Кореї з рахунком 2:1 в матчі групового етапу ЧС-2018.

Мексиканське місто Сьюдад-Хуарес штату Чіуауа користується репутацією міста з неблагополучною криміногенною обстановкою. За даними BBC, в 2009 році мексиканські неурядові організації назвали його "найбільш криміногенним містом світу". На території штату також діють злочинні угруповання, які ведуть між собою боротьбу за контроль над поставками наркотиків в США.

Матч

Збірна Мексики після несподіваної перемоги у стартовому матчі з Німеччиною обіграла й Південну Корею.

У першому таймі за мексиканців забив Карлос Вела, у другому — Чічаріто. На 90+3 хвилині зірка Тоттенгема Сон Хин Мін відіграв один гол завдяки неймовірному дальньому удару, але на цьому надії корейців згасли.

Мексика з шістьма балами очолює групу F та майже в 1/8 фіналу. Південна Корея без жодного балу замикає таблицю та готується зіграти останній матч на ЧС-2018.

О 21:00 відбудеться матч Німеччина — Швеція, який багато що вирішить у групі F.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Швейцарія здобула вольову перемогу над Сербією.