Прем’єр-міністр забив на біженців та пішов дивитись футбол

25 июня
21:05 2018

Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов залишив засідання саміту Євросоюзу, щоб подивитися матч чемпіонату світу-2018 Японія — Сенегал.

За інформацією The Times, на неформальній зустрічі лідерів країн ЄС обговорювали питання міграційної політики. Але болгарському прем'єру ця тема здалась другорядною у порівнянні з футболом. Борисов попрощався з колегами та пішов дивитись матч, в якому навіть не грала його збірна. Більш того, Болгарія взагалі не грає на ЧС-2018.

Бойко Борисов

Однак політик не прогадав: матч Японія — Сенегал вийшов дуже видовищним, інтрига зберігалась аж до фінального свистка. Фінальний рахунок — 2:2.

Зазначимо, що Бойко Борисов наразі є головою Ради Європейського союзу. З 1 липня місце болгарина займе прем'єр-міністр Австрії Себастьян Курц, але не тому що Борисов пішов на футбол.

Матч Японія — Сенегал

В Єкатеринбурзі в матчі 2-го туру групового раунду чемпіонату світу в рамках квартету Н зіграли збірні Японії та Сенегалу.

Першими гол у матчі забили сенегальці. Точний удар на 11-й хвилині вийшов у форварда Ліверпуля Садіо Мане. На 34-й хвилині японці вирівняли становище в матчі — точним ударом відзначився півзахисник Ейбара Такаші Інуі.

У другому таймі команди обмінялися голами. Спочатку захисник Ейпена Мусса Ваге вивів Сенегал знову вперед на 71-й хвилині. На 78-й хвилині півзахисник Пачуки Кейсуке Хонда знову зрівняв рахунок.

Дивіться: огляд матчу Японія — Сенегал

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Колумбія розгромила Польщу та відправила її додому.