Колишній тренер помер через провальну гру Єгипту

26 июня
10:24 2018

Колишній єгипетський воротар і тренер Абдель Рахім Мохамед Негм помер після матчу чемпіонату світу-2018 Єгипет — Саудівська Аравія.

Мохамед працював аналітиком на каналі Nile Sport channel. На 95-й хвилині матчу, коли Саудівська Аравія забила переможний гол, аналітику стало погано. Його терміново госпіталізували, але у лікарні Мохамед помер. Причиною смерті екс-тренера назвали серцевий напад.

Абдель Рахім Мохамед Негм

Матч Єгипет — Саудівська Аравія

У Волгограді відбувся матч 3-го туру групового раунду чемпіонату світу. В рамках квартету А між собою грали Саудівська Аравія та Єгипет.

Перший тайм завершився внічию 1:1. За єгиптян на 22-й хвилині забив м'яч нападник Ліверпуля Мохамед Салах. У складі Саудівської Аравії на 6-й доданій до першого тайму хвилині відзначився півзахисник Аль-Хиляля Салман Аль-Фарадж. Зробив він це після точного удару з одинадцятиметрового.

За тим же сценарієм Саудівська Аравія виграла у підсумку поєдинок в цілому. На п'ятій компенсованій до основного часу хвилині вінгер Вільярреала Салем Аль-Давсарі своїм точним ударом приніс перемогу аравійцям!

Як підсумок, Саудівська Аравія з трьома балами зайняла третє місце в квартеті А, Єгипет з нулем очок четвертий. Уругвай, який розгромив Росію (3:0), з дев'ятьма балами виграв цю групу. Росія з шістьма очками розташувалася на другій позиції.

На Єгипет покладали великі надії перед чемпіонатом світу, але "фараони" програли й перші два матчі. У стартовій грі єгиптян з рахунком 1:0 переміг Уругвай, а у другому матчі "фараонам" навіть Мохамед Салах не допоміг уникнути поразки від Росії з рахунком 3:1.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, в останньому матчі на ЧС-2018 за Єгипет зіграв найстарший гравець в історії турніру.