Мессі і Роналду вирушили додому з чемпіонату світу в один день

01 июля
11:22 2018

30 червня на чемпіонаті світу відбулися два матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу.

У поєдинку, який проходив у Казані, Франція перемогла Аргентину (4:3). А в матчі, який відбувся в Сочі, Уругвай виявився сильнішим за Португалію (2:1).

За збірні, які програли в цих матчах виступають найсильніші футболісти сучасності аргентинець Ліонель Мессі і португалець Кріштіану Роналду. Вийшло, що обидва зоряних форварда вилетіли з мундіалю в один день і змусили говорити про це світову пресу.

Битва Франції та Аргентини

Суперматчем відкрилася 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу. У Казані зустрілися збірна Франції і збірна Аргентини.

Кіліан Мбаппе відмінно увійшов у гру і раз за разом виконував рейди, обганяючи захисників "альбіселесте". Після одного з проходів проти Мбаппе сфолив аргентинець в штрафній і він заробив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Антуан Грізманн.

Коли здавалося, що команди підуть на перерву за мінімальної переваги французів здивував аргентинський форвард Анхель Ді Марія, який чудовим ударом у дев'ятку зрівняв рахунок. На перерву команди пішли при рахунку 1:1.

На початку другого тайму Аргентина вийшла вперед. Після навісу зі штрафного від Евера Банеги прийняв м'яч у штрафному Ліонель Мессі, який грамотно розпорядився круглим і пробив. Ядро після контакту з ногою Габріеля Меркадо влетіло у ворота французів. 2:1 — повела Аргентина!

Але на 57-й хвилині захисник збірної Франції і Штуттгарта Бенжамен Павар прекрасним ударом зрівняв рахунок. А потім на 64-й та 68-й хвилинах Кіліан Мбаппе зробив дубль. При рахунку 4:2 Франція доводила матч до переможного.

Але на 92-й хвилині Серхіо Агуеро, який вийшов на заміну, ударом головою зробив рахунок 3:4, скоротивши перевагу французів до мінімального.

Більше голів у матчі не було і Франція перемогла з рахунком 4:3!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, дубль Кавані вивів Уругвай у чвертьфінал ЧС-2018.