Знаменита модель оголиться, якщо Англія і далі перемагатиме на ЧС-2018: фото

04 июля
22:05 2018

Модель Playboy Сьюзі Кортес опублікувала звабливе фото в соціальній мережі Інстаграм після тріумфу Англії над Колумбією в 1/8 фіналу ЧС-2018.

"Якщо Англія дійде до фіналу, я обіцяю фотографію без прапора!", – підписала фото Міс Бум-Бум.

Матч Колумбія — Англія

3 липня в Москві на стадіоні "Спартак" зустрілися збірні Колумбії та Англії.

Англійці контролювали хід зустрічі і завдавали більше ударів по воротах колумбійців.

Провал на ЧС-2018: збірна Німеччини і Лев прийняли доленосне рішення

Те, що не вийшло зробити в першому таймі, команда Гарета Саутгейта зробила у другому. Харрі Кейн забив м'яч з пенальті на 57-й хвилині.
Коли здавалося, що Англія все ж виграє матч, колумбійці змогли відігратися. Матеус Урібе пробив з дальньої дистанції, а Джордан Пікфорд перевів м'яч на кутовий. Після подачі корнера Єррі Міна зрівняв рахунок і перевів справу в екстратайми, в яких м'ячів забито не було.

Розпач та біль: японці не могли поворухнутися після поразки від Бельгії

Доля матчу вирішувалася в серії післяматчевих пенальті, в якій Англія перемогла з рахунком 4:3.

У чвертьфіналі англійці зіграють зі шведами, які в Санкт-Петербурзі перемогли швейцарців (1:0).

Дивіться: огляд матчу Колумбія — Англія

Як повідомляв портал Знай.Спорт, визначились усі чвертьфіналісти чемпіонату світу-2018.