З дитинства за Францію: зірка Бельгії шокував світ перед матчем ЧС-2018

09 июля
17:34 2018

Капітан збірної Бельгії Еден Азар зробив провокаційну заяву перед матчем чемпіонату світу-2018 із Францією.

"Ми з моїми братами завжди більше уболівали за Францію, ніж за Бельгію. Ми виросли на поколінні французької команди 1998 року", — заявив Азар.

Він додав, що наприкінці 90-х навіть не продавали футболки збірної Бельгії.

Азар з братами у футболках збірної Франції

"Я не хочу якось очорнити збірну Бельгії, яка мала хороших футболістів, але тоді я уболівав за Францію", — додав півзахисник Челсі.

Фанати Бельгії жартують, що тренер "червоних дияволів" Роберто Мартінес повинен залишити Азара у запасі.

Матч Франція — Бельгія відбудеться 10 липня о 21:00.

Бельгія на груповому турнірі розгромила спочатку Панаму, потім — Туніс, а в останньому матчі здобула перемогу над Англією. У плей-офф команда Роберто Мартінеса здійснила неймовірний камбек, обігравши Японію.

Матч Бразилія — Бельгія

6 липня в Казані відбувся чвертьфінальний матч чемпіонату світу між збірними Бразилії та Бельгії.

У першому таймі бельгійці змогли забити два м'ячі у ворота "пентакампеоне". Спочатку на 13-й хвилині автоголом відзначився Фернандіньо, а потім на 31-й хвилині розкішний удар вийшов у Кевіна Де Брюйне! На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь європейської збірної.

У другій половині зустрічі більше атакували бразильці, що вилилося у гол Ренато Аугусто на 76-й хвилині. Підопічні Тите і далі атакували, а Бельгія шукала свій шанс на контратаках.

Більше м'ячів забито в матчі не було і Бельгія перемогла з рахунком 2:1.

Дивіться: огляд матчу Бразилія — Бельгія

Як повідомляв портал Знай.Спорт, збірна Франції у чвертьфіналі впевнено перемогла Уругвай.