Не вибачався: Вукоєвич розлютив російських журналістів

13 июля
16:33 2018

Після матчу 1/2 фіналу ЧС-2018 між Хорватією та Англією Огнєн Вукоєвич не піддався на провокацію російського журналіста, який попросив незрозумілих вибачень від хорвата.

"Хороша була гра, Хорватія заслужила перемогу. Політика нас не цікавить, тільки футбол", – сказав Вукоєвіч.

Зазначимо, що Огнєн відвідав матч Хорватія – Англія у якості вболівальника, після того, як Федерація футболу Хорватії виключила екс-хавбека Динамо з складу збірної за слова про Україну після перемоги над Росією.

Матч Хорватія — Англія

11 липня в Москві відбувся матч півфіналу чемпіонату світу між збірними Хорватії та Англії.

На 5-й хвилині за англійців гол зі штрафного забив Кіран Триппье. В результаті Англія виграла перший тайм з рахунком 1:0.

Але в другій половині зустрічі хорвати зрівняли рахунок завдяки точному удару Івана Перішича на 68-й хвилині. Основний час зустрічі завершився внічию 1:1.

У додатковий час перемогли хорвати після голу Маріо Манджукіча на 109-й хвилині.

У підсумку Хорватія перемогла з рахунком 2:1 і зіграє у фіналі з Францією 15 липня. Англійці 14 липня зіграють у матчі за третє місце з бельгійцями.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, президент Хорватії затусила в Сочі зі своїми улюбленцями.