Історичний матч на Вімблдоні: тенісисти мучили один одного цілу вічність

14 июля
10:22 2018

У півфіналі Вімблдону-2018 зустрілись тенісист з ПАР Кевін Андерсон та американець Джон Ізнер. Поєдинок тривав 6 годин та 35 хвилин і став другим за тривалістю в історії турніру.

У вирішальному сеті суперники 48 геймів поспіль тримали свою подачу, поки Андерсон, нарешті, не зробив брейк. У вирішальній партії спортсмени боролись майже 3 години.

Рекорд Вімблдону був встановлений 8 років тому, і в тому матчі теж взяв участь Ізнер. У першому колі турніру у 2010 році американець 11 годині і 5 хвилин рубався з французом Ніколя Маю (6:4, 3:6, 6:7 (7), 7:6 (3), 70:68). Та зустріч розтягнулася на три доби і стала найдовшою в історії тенісу взагалі.

Цікаво, що у півфіналі Вімблдону-2018 Андерсон переміг Роджера Федерера. Матч також був затяжним — 4 години 13 хвилин.

У фіналі Андерсон зіграє з переможцем пари Рафаель Надаль — Новак Джокович.

Дивіться: найкращі моменти матчу Ізнер — Андерсон

Світоліна сенсаційно вилетіла з Вімблдону

Еліна Світоліна програла в матчі 1-го раунду Вімблдону. Суперницею українки була 30-річна німкенія Тетяна Марія.

Перший сет виграла представниця Німеччини з рахунком 7:6 (на тай-брейку 7:3). Цікаво, що Марія вела 5:2, а Еліна змогла відігратися. Другу партію Світоліна все ж виграла з рахунком 6:4. Все вирішувалося в третьому сеті, де сильнішою виявилася Тетяна, яка перемогла 6:1.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Світоліна розповіла про свій щасливий талісман.