Чемпіонат Європи з водних видів спорту: розклад та результати українців

11 августа
12:15 2022

В столиці Італії з 11 по 21 серпня відбувається чемпіонат Європи з водних видів спорту, участь в якому беруть також і українські спортсмени.

Всього змагання будуть проходити в п’яти видах спорту – артистичне плавання, плавання, плавання на відкритій воді, стрибки в воду та хай-дайвінг.

Розклад виступів українців за 11 серпня

Плавання

10:00, 50 м батерфляй (кваліфікація):

Олексій Хникін виграв свій заплив, але часу не вистачило для проходу в наступний етап;

Владислав Бухов став 23-м в загальному заліку, чого не вистачило для кваліфікації;

Валентин Несеркін показав найгірший результат серед українців і в підсумку став 45-м х 57 учасників;

Андрій Говоров – єдиний з українців, хто пройшов в наступний раунд, він показав шостий результат серед всіх спортсменів.

10:15, 100 м батерфляй (кваліфікація):

Катерина Шмітко не пройшла в наступний раунд відбору.

10:44, 200 м на спині (кваліфікація):

Дарина Зевіна прийшла сьомою в своєму запливі і посіла 18-те місце в загальному заліку

10:58, 100 м брас (кваліфікація):

Максим Овчинніков виграв свій кваліфікаційний заплив, але цього не вистачило для кваліфікації;

Давід Кизименко став п’ятим тому ж самому запливі, який виграв Овчинніков;

Володимир Лісовець хоч і став п’ятим в своєму запливі, але показав час 1:00,88, що дозволило йому вийти в півфінал;

Максим Ткачук програв Лісовцю більше двох секунд і показав найгірший результат серед українців.