ЧС-2018: англійський фанат потрапив в серйозну аварію

19 июня
16:53 2018

50-річний громадянин Англії потрапив у ДТП на під'їзді до Волгограду. Як повідомляє "Комсомольська правда в Волгограді", аварія сталася ввечері понеділка, 18 червня. Англієць взяв в оренду автомобіль Renault і відправився в Волгоград вболівати за збірну своєї країни. Чоловік в районі селища Чапурники не впорався з керуванням, автомобіль вилетів з дороги і перекинувся.

Водії, які стали очевидцями аварії, допомогли вболівальнику вибратися з машини і викликали до місця аварії співробітників ДАІ і швидку допомогу. У супроводі поліції англійця доставили в лікарню швидкої допомоги № 25. Медики діагностували у нього кілька переломів і струс мозку.

В такому стані лікарі не відпустили чоловіка на стадіон, однак поставили йому в палату телевізор, щоб він не пропустив матчу улюбленої команди.

Англія з дублем Кейна виграла у Туніса

У матчі 1-го туру групи G на чемпіонаті світу збірна Англії грала зі збірною Тунісу в Вогограде.

Перший тайм завершився внічию 1:1. Спочатку форвард Тоттенхема Харрі Кейн за англійців відкрив рахунок на 11-й хвилині, а потім туніський півзахисник Ан-Насра Ферджані Сассі на 35-й хвилині з пенальті вирівняв становище.

У другій половині зустрічі домінували англійці, які влаштували облогу воріт Тунісу. Це вилилося у гол, але тільки у додатковий час. Кейн пробив головою і зробив дубль! 2:1 — Англія перемогла!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.