ЧС-2018: росіяни грали з хорватами під допінгом

09 июля
20:40 2018

Німецьке видання Bild опублікувало матеріал, у якому футболісти збірної Росії звинувачуються в застосуванні допінгу для поліпшення свого фізичного стану під час матчів чемпіонату світу-2018.

Російські гравці вдихали аміак в підтрибунному приміщенні на матчі з Хорватією в 1/4 фіналу мундіалю, щоб отримати фізичну перевагу над суперником за рахунок стимулювання дихання і поліпшення потоку кисню в крові. При цьому журналісти визнають, що аміак не входить до числа заборонених препаратів, але, за словами запрошеного фахівця, ця речовина дає схожий ефект.

Як доказ своєї версії Bild опублікував фотографію захисника збірної Росії Іллі Кутепова, який вдихав щось зі своєї руки.

Тріумф Хорватії в Росії

7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії.

Першими рахунок відкрили росіяни після голу Дениса Черишева на 31-й хвилині. Але на 39-й хвилині хорвати відігралися завдяки голу Андрія Крамаріча, який забив головою після пасу Маріо Манджукіча.
У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. У підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

У "лотереї" фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3!

У фіналі команда Златко Далича зіграє зі збірною Англії, яка перемогла збірну Швеції (2:0).

Як повідомляв портал Знай.Спорт, президент Хорватії затусила в Сочі зі своїми улюбленцями.