Динамо заробило на чемпіонаті світу в Росії: названа сума

02 июля
17:31 2018

Чемпіонат світу в Росії вже гарантовано приніс київському Динамо 310 000 тисяч доларів. Саме таку суму отримає столичний клуб від ФІФА за захисника збірної Хорватії Йосипа Піваріча, що виступає за "біло-блакитних".

Як відомо, в 2015 році виконком ФІФА ухвалив рішення про компенсацію клубам за участь їхніх гравців у чемпіонатах світу 2018 і 2022.

Так, за кожного відрядженого гравця клуб буде отримувати приблизно 8500 доларів за кожен день перебування на мундіалі, незалежно від того грає футболіст або сидить на лавці запасних. Причому, виплати починаються за 14 днів до старту турніру.

Якщо ж збірна Хорватії виграє у росіян в чвертьфіналі ЧС-2018, то виплати киянам, природно, збільшаться.

Перемога Хорватії над Данією

1 липня в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Нижньому Новгороді зустрілися збірні Хорватії та Данії.

Вже на 1-й хвилині зустрічі захисник Хаддерсфілда Матіас Йергенсен вивів данців вперед. Але на 4-й хвилині форвард Ювентуса Маріо Манджукіч зрівняв рахунок.

Після таких швидких голів здавалося забиті м'ячі ще будуть, але команди відіграли 90 хвилин на рахунок 1:1.

В овертаймі на 116-й хвилині Хорватія повинна була вигризати перемогу. Форвард Айнтрахта Анте Ребич тікав на побачення з порожніми воротами, але його ззаду зніс автор першого голу в матчі Йергенсен. Пенальті не реалізував півзахисник Реала Лука Модріч після того як прекрасний сейв зробив голкіпер Лестера Каспер Шмейхель!

Модріч виправився в серії післяматчевих пенальті і все ж забив Шмейхелю, як і Крамарич, і Ракітіч. Не забили одинадцятиметрові за балканців Бадель і Піваріч. За данців влучно пробили К'яер і Крон-Делі, а не забили Еріксен, Шене і Йоргенсен. У підсумку Хорватія виграла післяматчеву лотерею з рахунком 3:2!

В 1/4 фіналу Хорватія зіграє з Росією, яка перемогла по пенальті Іспанії (1:1, 4:3 по пенальті).

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 Франція перемогла Аргентину (4:3).