Екс-президент Бразилії прокоментує чемпіонат світу з в’язниці

17 июня
11:14 2018

Колишній президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва, засуджений до 12 років в'язниці за корупцію, буде коментувати матчі чемпіонату світу з футболу на телеканалі Rede TV. Про це йдеться в повідомленні телеканалу на сторінці в Facebook.

"У TVT і радіо Brasil Atual з'явився новий коментатор", — розповів спортивний коментатор Хосе Траяно, пояснивши, що їм буде да Сілва.

Очікується, що колишній президент буде записувати враження від матчів і відправляти їх в редакцію для показу в програмі Papo com Zé Trajano, після чого їх будуть зачитувати в ефірі. Перший коментар вийде в ефір 18 червня, коли збірна Бразилії зіграє зі Швейцарією.

Екс-президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва є уболівальником футбольного клубу Корінтіанс.

Чемпіонат світу триватиме до 15 липня. Збірна Бразилії на турнірі стартує 18 червня матчем проти команди Швейцарії. Зустріч пройде в Ростові і розпочнеться о 21:00.

Ісландія дал бій Аргентині

16 червня в рамках 1-го туру групи С на чемпіонаті світу зустрілися збірні Аргентини та Ісландії.

На гол нападника Ман Сіті Серхіо Агуеро за збірну Аргентини на 19-й хвилині ісландці відповіли точним ударом у виконанні форварда Аугсбурга Альфреда Фіннбогасона на 23-й хвилині.

Зазначимо, що на 64-й хвилині нападник Барселони Ліонель Мессі не реалізував пенальті, а гра завершилася з рахунком 1:1.

В іншому матчі групи С Хорватія зіграє з Нігерією. Початок зустрічі о 22:00.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.