Неймар образив капітана збірної Бразилії

23 июня
20:36 2018

Нападаючий збірної Бразилії з футболу Неймар образив партнера по команді Тіаго Сілву під час матчу ЧС-2018 з Коста-Рікою, повідомляє Globo.com.

Інцидент стався в кінцівці гри. На 83-й хвилині зустрічі за рахунку 0:0 Неймар взявся лаятися на Сілву, коли капітан повернув м'яч костариканцям після зупинки в дусі фейр-плей.

"Мене засмутила поведінка Неймара по відношенню до мене. Він образив мене, коли я повернув м'яч згідно з принципами фейр-плей. Але я вважаю, що мав рацію, оскільки цей епізод не привів до забитого м'яча у ворота суперника. Це навіть заощадило нам час.

Я поставився до цього епізоду спокійно, але при цьому мені було сумно від такої поведінки з боку Неймара по відношенню до мене", — заявив Сілва.

Бразилія — Коста-Ріка

У Санкт-Петербурзі відбувся поєдинок 2-го туру групового раунду чемпіонату світу між збірними Бразилії і Коста-Ріки.

Зустріч пройшла під акомпанемент атак збірної Бразилії, яка створювала дуже багато моментів. Костариканці відбивалися і при цьому по можливості тягнули час.

Рефері до основного часу додав шість хвилин, за які "селесао" забили два м'ячі! Спочатку нападник Ліверпуля Філіпа Коутіньйо пробив голкіперу Реала Кейлору Навасу між ніг, а потім Неймар вдало зіграв на добиванні!

2:0 — перемога бразильців, які набирають 4 очки в групі Е!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.