Неймар розповів шокуючу правду про свої симуляції

30 июля
19:37 2018

Після чемпіонату світу на лідера збірної Бразилії обрушилися з критикою через постійні симуляції та затягування часу.

У відповідь Неймар знявся у рекламному ролику відомого бренду, де визнав, що іноді дійсно симулює, проте форвард обіцяє виправитися.

"Багато хто думає, що я перегравав під час своїх падінь, і це, дійсно, буває так. Але правда в тому, що іноді я страждаю на полі, коли проти мене регулярно порушують правила.

Вся справа в тому, що всередині мене все ще живе дитина. І іноді вона може дратувати всіх навколо. Мені потрібний був час, щоб прийняти вашу критику.

Потрібний був час, щоб подивитися на себе з боку і стати іншою людиною", — сказав Неймар.

Eu caí. Mas só quem cai, pode se levantar. Você pode continuar jogando pedra. Ou pode jogar essas pedras fora e me ajudar a ficar de pé. Porque quando eu fico de pé, parça, o Brasil inteiro levanta comigo.#umnovohomemtododia

— Neymar Jr (@neymarjr) 30 липня 2018 р.

Звитяга Бразилії у Росії

2 липня в Самарі відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу, в якому збірна Бразилії перемогла з рахунком 2:0 збірну Мексики.

В 1-му таймі команди голів не забивали, а в другій пентакампеоне зробили свою справу. Спочатку на 51-й хвилині Неймар вивів бразильців вперед, а потім на 88-й хвилині Роберто Фірміно, який вийшов на заміну, з пасу того ж Неймара подвоїв перевагу "селесао"!

2:0 — впевнена перемога Бразилії (до речі третя з таким рахунком на цьому мундіалі) і тепер латиноамериканці у чвертьфіналі зіграють з Бельгією, яка перемогла Японію.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 Франція перемогла Аргентину (4:3).