Припадки Марадони на матчі ЧС-2018: аргентинець розповів, що це було

27 июня
11:55 2018

Дієго Марадона розповів, що насправді з ним відбувалося під час матчу Нігерія — Аргентина, в якому його команда великими зусиллями здобула перемогу (2:1).

"Хочу всім сказати, що зі мною все добре. Я не в лікарні і мене не госпіталізували. У перерві матчу Аргентина — Нігерія у мене почалися болі в шиї і я відчув себе погано. Мене оглянув лікар і рекомендував повернутися додому, але я хотів залишитися на другий там тому, що для нас ситуація була ризикована і як я міг піти в такий момент? Спасибі всім за підтримку", — написав Марадона у Facebook.

Неймовірне шоу від Марадони

Легенда футболу Дієго Марадона був однією з головних осіб матчу Нігерія — Аргентина у Санкт-Петербурзі.

Розпочалось з того, що Марадона приніс на матч банер із зображенням самого себе.

На 14-й хвилині гол забив Ліонель Мессі. Реакція Марадони була такою, наче з нього вийшов диявол.

Потім легенді стало нудно — він заснув.

Вже після цього фанати ділились припущеннями у Twitter, що з Марадоною щось не так. Найрозповсюдженіша версія — Мікеланджело від футболу знову почав вживати.

Після переможного голу Маркоса Рохо Дієго показував комусь на трибуні жест Роббі Вільямса.

Після фінального свистка Марадоні стало погано. Екс-футболісту знадобилась допомога лікарів. Самостійно залишити стадіон він не зміг.

В 1/8 фіналу чемпіонату світу Аргентина гратиме із Францією. Нігерія їде додому у розпачі.

У першому турі Хорватія впевнено перемогла Нігерію, а Ісландія вирвала сенсаційну нічию у матчі з Аргентиною. У другому турі хорвати розгромили аргентинців і довели, що нічия у попередньому турі не була сенсацією, а нігерійці впевнено обіграли "вікінгів".

Дивіться: огляд матчу Нігерія — Аргентина

Як повідомляв портал Знай.Спорт, визначились перші пари учасників 1/8 фіналу чемпіонату світу.