13:56 2018

Форвард збірної Єгипту і британського "Ліверпуля" Мохаммед Салах став почесним громадянином Чеченської республіки. Таке звання футьболісту надав голова Чечні Рамзан Кадиров.

Кадиров вручив Салаху копію указу і нагрудний значок на урочистій вечері в Грозному. За словами Кадирова, Салах "подякував за дивно теплий і гарний прийом".

Коментарів самого футболіста поки немає, а в федерації футболу Єгипту підтвердили, що Кадиров дав для гравців збірної урочисту вечерю.

Відзначимо, що збірна Єгипту на час проведення чемпіонату світу з футболу тренується в Грозному. Раніше Кадиров особисто привіз Салаха на одне з тренувань і сфотографувався з ним.

Команда Єгипту вже втратила шанси на вихід в 1/8 фіналу, програвши збірним Росії та Уругваю. Вона має зіграти ще один матч, з Саудівською Аравією. Салах забив у ворота збірної Росії гол з пенальті.

Салах вперше забив м'яч на чемпіонаті світу

19 червня в Санкт-Петербурзі стартував 2-й тур групового раунду чемпіонату світу. У рамках групи А збірна Росії грала зі збірною Єгипту.

Перший тайм завершився внічию 0:0. У другій половині зустрічі вболівальники побачили чотири голи.

На самому початку другого тайму, на 47-й хвилині Ахмед Фатхі зрізав м'яч у свої ворота і росіяни повели в рахунку. Потім на 59-й хвилині Денис Черишев подвоїв перевагу господарів мундіалю. На 62-й хвилині Артем Дзюба і зовсім зробив рахунок 3:0.

Єгиптянам варто віддати належне. Вони боролися до самого фінального свистка!

На 73-й хвилині Мохамед Салах заробив пенальті, який сам і реалізував. До речі для Салаха — це дебютний гол на цьому мундіалі, а він для Мохаммеда перший.

При рахунку 3:1 Єгипту намагався забити ще, але більше м'яч у воротах не побував.

Росія з 6 очками вже забезпечила собі вихід в плей-офф чемпіонату світу. Навряд чи Уругвай не виграє у Саудівської Аравії. Єгиптян очікує на мундіалі матч престижу проти збірної Саудівської Аравії.

Успіх Сенегалу

У матчі 1-го туру групового раунду чемпіонату світу збірна Польщі зіграла в Москві зі збірною Сенегалу.

Сенегальці домінували в матчі і створили більше небезпечних моментів, ніж поляки.

Одне з наступів африканської команди вилилося у взяття воріт на 37-й хвилині.

М'яч після удару півзахисника англійського Евертона Ідрисси Гейе рикошетом від польського захисника італійського СПАЛа Тіаго Ціонека влетів у ворота. Перший тайм виграв Сенегал з рахунком 1:0!

На 60-й хвилині зустрічі форвард Торіно Мбай Ньянг скористався помилкою півзахисника Вест Бромвіч Альбіону Гжегожа Крихов'яка і забив другий м'яч у ворота поляків.

Крихов'як виправився, але лише на 86-й хвилині. Після навісу зі штрафного високий Гжегож відправив м'яч у ворота африканців, які втримали переможний для себе рахунок.

2:1 — перемога Сенегалу і перша вікторія африканської збірної на цьому мундіалі!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.