Трансфер Неймара в Реал: з’явилася реакція мадридців

Іспанські медіа стверджують, що Реал продовжує спроби роздобути форварда ПСЖ і збірної Бразилії Неймара.

Королівський клуб нібито зробив парижанам рекордну пропозицію в 310 мільйонів євро, а самому гравцеві іспанці готові вручити семирічний контракт з зарплатою в 45 мільйонів євро в рік, повідомило Television Española (TVE).

Але вже через кілька годин Реал виступив з офіційним спростуванням.

"В світлі інформації, що транслюється TVE у зв'язку з передбачуваною пропозицією, адресованою ПСЖ і їх гравцеві Неймару, Реал заявляє, що ця інформація абсолютно невірна. Реал не робив жодних пропозицій ПСЖ або футболістові. Клуб здивований тим, що суспільне іспанське телебачення транслює повністю неправдиву інформацію, не зв'язавшись ні з однією з зацікавлених сторін, щоб підтвердити цю інформацію, яка була б досить легко дискредитована", – йдеться в заяві на сайті мадридців.

Бразилія перемогла Мексику

2 липня в Самарі відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу, в якому збірна Бразилії перемогла з рахунком 2:0 збірну Мексики.

В 1-му таймі команди голів не забивали, а в другій пентакампеоне зробили свою справу. Спочатку на 51-й хвилині Неймар вивів бразильців вперед, а потім на 88-й хвилині Роберто Фірміно, який вийшов на заміну, з пасу того ж Неймара подвоїв перевагу "селесао"!

2:0 — впевнена перемога Бразилії (до речі третя з таким рахунком на цьому мундіалі) і тепер латиноамериканці у чвертьфіналі зіграють з Бельгією, яка перемогла Японію.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 Франція перемогла Аргентину (4:3).