Уругвай обіграв Саудівську Аравію та зробив подарунок Росії

20 июня
20:30 2018

Збірна Уругваю обіграла Саудівську Аравію з рахунком 1:0 завдяки курйозному голу Луїса Суареса у першому таймі.

Нападник Барси скористався епічною помилкою кіпера саудівців під час розіграшу кутового та переправив м'яч у порожні ворота. Уругвай набрав шість очок після двох турів та вийшов в 1/8 чемпіонату світу.

Разом з латиноамериканцями з групи вийшла збірна Росії, яка вчора обіграла Єгипет. В останньому турі команда Стаса Черчесова розіграє перше місце у групі A в матчі проти Уругваю.

Матч Росія — Єгипет

19 червня в Санкт-Петербурзі стартував 2-й тур групового раунду чемпіонату світу. У рамках групи А збірна Росії грала зі збірною Єгипту.

Перший тайм завершився внічию 0:0. У другій половині зустрічі вболівальники побачили чотири голи.

На самому початку другого тайму, на 47-й хвилині Ахмед Фатхі зрізав м'яч у свої ворота і росіяни повели в рахунку. Потім на 59-й хвилині Денис Черишев подвоїв перевагу господарів мундіалю. На 62-й хвилині Артем Дзюба і зовсім зробив рахунок 3:0.

Єгиптянам варто віддати належне. Вони боролися до самого фінального свистка!

На 73-й хвилині Мохамед Салах заробив пенальті, який сам і реалізував. До речі для Салаха — це дебютний гол на цьому мундіалі, а він для Мохаммеда перший.

При рахунку 3:1 Єгипту намагався забити ще, але більше м'яч у воротах не побував.

Росія з 6 очками вже забезпечила собі вихід в плей-офф чемпіонату світу. Навряд чи Уругвай не виграє у Саудівської Аравії. Єгиптян очікує на мундіалі матч престижу проти збірної Саудівської Аравії.

Дивіться: гол Салаха у матчі з Росією

Як повідомляв портал Знай.Спорт, тренеру збірної Єгипта не пробачать поразку від Росії.