Newsua.biz


ВМС Румунії підірвали російську міну, яку винесло на узбережжя Чорного моря

ВМС Румунії підірвали російську міну, яку винесло на узбережжя Чорного моря

04 июня
07:53 2026

У середу, 3 червня, військово-морські сили Румунії підірвали протидесантну міну, яка прибилася до її узбережжя Чорного моря.

Про це повідомило міністерство оборони країни, пише «Європейська правда».

У міністерстві зазначили, що міна була російського виробництва типу «ЯРМ» і була виявлена на пляжі між приморськими містами Вама-Веке та «2 Мая».

Після того її підірвали військово-морські сили Румунії. Вік міни не уточнювався.

У січні в Румунії на пляжі перед полігоном Мідія була виявлена морська міна, і фахівці вже прибули на місце, щоб знешкодити її.

Також писали, що Румунія до 2027 року планує створити сучасну систему виявлення загроз у Чорному морі для захисту стратегічної енергетичної та торговельної інфраструктури, зокрема майбутнього офшорного газового проєкту Neptun Deep.

Источник: eurointegration.com.ua

Share

About Author

goodnews

goodnews

Статьи по теме




Мы в соцсетях