Аргентина — Ісландія: незабитий пенальті Мессі і подвиг вікінгів

16 июня
18:24 2018

16 червня в рамках 1-го туру групи С на чемпіонаті світу зустрілися збірні Аргентини та Ісландії.

На гол нападника Ман Сіті Серхіо Агуеро за збірну Аргентини на 19-й хвилині ісландці відповіли точним ударом у виконанні форварда Аугсбурга Альфреда Фіннбогасона на 23-й хвилині.

Зазначимо, що на 64-й хвилині нападник Барселони Ліонель Мессі не реалізував пенальті, а гра завершилася з рахунком 1:1.

В іншому матчі групи С Хорватія зіграє з Нігерією. Початок зустрічі о 22:00.

Хет-трик від Роналду

На чемпіонаті світу в Сочі відбувся матч 1-го туру групи В. Португалія зіграла з Іспанією внічию 3:3.

У 1-му таймі Кріштіану Роналду зробив дубль, за іспанців забив Дієго Коста. Роналду відзначився забитим м'ячем з пенальті після фолу партнера по Реалу Начо Фернандеса. Також Кріштіану забив після того, як м'яч після дальнього удару не зафіксував в руках Давід Де Хеа. Коста відзначився точним ударом після фантастичного удару з-за меж штрафного майданчика.

У другій половині зустрічі іспанці вийшли вперед завдяки голу Кости, який оформив дубль, замкнувши передачу від Серіхо Бускетса, і чудесному удару з дальної відстані Начо Фернандеса.

Але Роналду все-таки зрівняв рахунок блискучим ударом зі штрафного.

Матч завершився внічию 3:3!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.