Чарівна Ольга Ляхова потішила українців медаллю на престижному змаганні

14 июня
13:19 2018

Українська легкоатлетка Ольга Ляхова фінішувала третьою на турнірі Golden Spike у Чехії. Ці змагання входять в серію IAAF World Challenge.
Ляхова подолала 800 метрів з найкращим результатом сезону — 2.00,90 хв. Вона поступилася лише одну соту Ноель Ярига з Беніну. Переможницею стала марокканка Рабабе Арафі з результатом 1.59,20 хв.

Ольга Ляхова була учасницею Олімпійських ігор-2016 у Бразилії. У 2014 році на чемпіонаті Європи у Цюриху українка здобула срібну медаль.

Українки тріумфували у незвичному виді спорту

У рамках дводенного триатлонного фестивалю в Дніпрі відбувся етап Кубка Європи. Дівчата долали дистанцію спринту – 750 метрів плавання, 20 км велогонки та 5 кілометрів кросу.
Переможницею стала титулована українка Юлія Єлістратова. Учасниця трьох Олімпійських ігор показала час 1 годину і 13 секунд. 19 секунд їй програла португалка Андреа Ферум, яка посіла друге місце. Третє місце посіла ще одна українка Софія Прийма, яка фінішувала через 43 секунди після житомирянки.

Дивіться: виступ Ляхової на ЧЄ-2017

Як повідомляв портал Знай.Спорт, українська фехтувальниця Ольга Харлан виграла срібну медаль на етапі Кубку світу в Тунісі.