ЧС-2018: Австралія довела Данії, що добре грає не тільки в регбі

21 июня
17:23 2018

У рамках 2-го туру групового раунду чемпіонату світу в рамках квартету С збірна Данії і збірна Австралії зіграли в Самарі.

На 7-й хвилині матчу плеймейкер Тоттенгема Крістіан Еріксен після чудового удару вивів данців вперед.

Але австралійці після пропущеного м'яча заволоділи ініціативою і почали насідати на ворота голкіпера Лестера Каспера Шмейхеля. В одному з моментів данський нападник Лейпцига Юссуф Полульсен зіграв рукою і рефері вказав на одинадцятиметровий у ворота Данії.

Пенальті реалізував захисник Астон Вілли Милі Єдинак! Зазначимо, що Австралія точно такий же гол забила у ворота збірної Франції у 1-му турі. Тоді дефендер Барселони Самюель Юмтіті зіграв рукою в своїй штрафній площі і також Міле Єдинак реалізував вигідний стандарт.

На перерву Данія та Австралія пішли при рахунку 1:1.

У другій половині зустрічі у Австралії було дуже багато моментів, але реалізувати їх не вийшло. Поєдинок так і завершився внічию 1:1.

В 1-му турі Австралія програла Франції (1:2), а Данія виграла у перу (1:0).

Успіх Сенегалу

У матчі 1-го туру групового раунду чемпіонату світу збірна Польщі зіграла в Москві зі збірною Сенегалу.

Сенегальці домінували в матчі і створили більше небезпечних моментів, ніж поляки.

Одне з наступів африканської команди вилилося у взяття воріт на 37-й хвилині.

М'яч після удару півзахисника англійського Евертона Ідрисси Гейе рикошетом від польського захисника італійського СПАЛа Тіаго Ціонека влетів у ворота. Перший тайм виграв Сенегал з рахунком 1:0!

На 60-й хвилині зустрічі форвард Торіно Мбай Ньянг скористався помилкою півзахисника Вест Бромвіч Альбіону Гжегожа Крихов'яка і забив другий м'яч у ворота поляків.

Крихов'як виправився, але лише на 86-й хвилині. Після навісу зі штрафного високий Гжегож відправив м'яч у ворота африканців, які втримали переможний для себе рахунок.

2:1 — перемога Сенегалу і перша вікторія африканської збірної на цьому мундіалі!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.