ЧС-2018: дубль Кавані вивів Уругвай у чвертьфінал

30 июня
23:40 2018

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Сочі зустрілися збірні Уругваю та Португалії.

Першими рахунок у матчі відкрили уругвайці завдяки чудовому голу Едінсона Кавані, який чудово зіграв на другому поверсі після блискучої передачі Луїса Суареса. Перший тайм виграли уругвайці з рахунком 1:0.

У дебюті другої половини зустрічі португальці відігралися. Після подачі кутового, Пепе вколотив м'яч головою у ворота суперників і вирівняв становище на 55-й хвилині.

Але вже на 62-й хвилині Кавані оформив дубль, забивши ще один красивий м'яч!

Матч так і завершився перемогою Уругваю з рахунком 2:1!

В 1/4 фіналу мундіалю Уругвай зіграє з Францією, яка перемогла Аргентину (4:3).

Усі пари 1/8 фіналу чемпіонату світу

У групі Н Колумбія перемогла Сенегал (1:0) і виграла квартет. Японія поступилася Польщі (0:1), але за додатковими показниками жовтих карток посіла друге місце в квартеті, а Сенегал виявився третім.

У рамках групи G Англія програла Бельгії (0:1), яка посіла перше місце. Англійці вийшли в 1/8 фіналу з другого місця.

В 1/8 фіналу між собою зіграють Колумбія і Англія, а також Бельгія і Японія.