ЧС-2018: колумбійцям погрожують розправою після поразки від Англії

04 июля
15:23 2018

Нападник збірної Колумбії Карлос Бакка і півзахисник команди Матеус Урібе в соціальних мережах отримали погрози про смерті після матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу проти команди Англії.

Основний і додатковий час завершився внічию (1:1), а в серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися англійці — 4:3. При цьому Бакка і Урібе не змогли реалізувати свої спроби.

Успіх шведів на мундіалі

3 липня в Санкт-Петербурзі відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу між збірними Швеції та Швейцарії.

Перший тайм зустрічі завершився нульовою нічиєю, а в другій половині зустрічі шведи змогли реалізувати один зі своїх численних гольових моментів.

На 66-й хвилині форвард Лейпцига Еміль Форсберг не без допомоги рикошету відправив м'яч у сітку воріт Яна Зоммера. Цей м'яч став переможним у дуелі.

Швеція у чвертьфіналі мундіалю зіграє з Англією, якак перемогла Колумбію (1:1, 4:3 по пенальті).

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 Франція перемогла Аргентину (4:3).