ЧС-2018: Мессі як вовк-одинак втік з Росії

01 июля
16:31 2018

Аргентинський форвард Ліонель Мессі після вильоту національної команди з чемпіонату світу-2018 покинув базу збірної в підмосковних Бронницях поодинці, інформує L'Equipe з посиланням на AFP.

31-річний гравець виїхав з бази сьогодні, 1 липня, опівдні.

Поодинці покинуть Бронниці і інші гравці збірної Аргентини, які виступають за закордонні клуби, зокрема Хав'єр Маскерано, Серхіо Агуеро, Гонсало Ігуаїн, Віллі Кабальєро, Крістіан Ансальді, Маркос Рохо, Евер Банега, Габріель Меркадо, Едуардо Сальвіо, Ніколас Отаменді. Вищеназвані гравці вирішили покинули Росію по одному, тjve oj вирушають у різні міста.

Решта аргентинської команди відлетить до Буенос-Айреса в ніч з 2 на 3 липня.

Битва Франції та Аргентини

Суперматчем відкрилася 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу. У Казані зустрілися збірна Франції і збірна Аргентини.

Кіліан Мбаппе відмінно увійшов у гру і раз за разом виконував рейди, обганяючи захисників "альбіселесте". Після одного з проходів проти Мбаппе сфолив аргентинець в штрафній і він заробив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Антуан Грізманн.

Коли здавалося, що команди підуть на перерву за мінімальної переваги французів здивував аргентинський форвард Анхель Ді Марія, який чудовим ударом у дев'ятку зрівняв рахунок. На перерву команди пішли при рахунку 1:1.

На початку другого тайму Аргентина вийшла вперед. Після навісу зі штрафного від Евера Банеги прийняв м'яч у штрафному Ліонель Мессі, який грамотно розпорядився круглим і пробив. Ядро після контакту з ногою Габріеля Меркадо влетіло у ворота французів. 2:1 — повела Аргентина!

Але на 57-й хвилині захисник збірної Франції і Штуттгарта Бенжамен Павар прекрасним ударом зрівняв рахунок. А потім на 64-й та 68-й хвилинах Кіліан Мбаппе зробив дубль. При рахунку 4:2 Франція доводила матч до переможного.

Але на 92-й хвилині Серхіо Агуеро, який вийшов на заміну, ударом головою зробив рахунок 3:4, скоротивши перевагу французів до мінімального.

Більше голів у матчі не було і Франція перемогла з рахунком 4:3!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, дубль Кавані вивів Уругвай у чвертьфінал ЧС-2018.