ЧС-2018: приїжджий фанат познайомився з росіянкою і загадково зник

20 июня
15:54 2018

Фанат збірної Мексики Хав'єр Мата Санчес приїхав до Москви, де його команда грала матч чемпіонату світу-2018 проти Німеччини.

За інформацією Record Mexico, 16 червня Санчес загадково зник і не виходить на зв'язок з того часу. У той день він мав зустрітися з дівчиною на ім'я Аліта. Друзі та родичі мексиканця стверджують, що його телефон вимкнений вже чотири дні, інформації про місце його перебування також немає.

Знайома Хав'єра Аманда Паола розповіла, що спілкувалась 16 червня з ним по телефону. Фанат був чимось засмучений та навіть плакав.

Сенсаційна перемога Мексики над Німеччиною

17 червня в Москві на чемпіонаті світу в рамках групи F зустрілися збірні Німеччини та Мексики.

У першій половині зустрічі на 22-й хвилині після класної атаки вийшов удар у нападника голландського ПСВ Ейндховен Ірвінга Лосано. Таким чином збірна Мексики вийшла вперед, повівши в рахунку 1:0. На відпочинок опоненти пішли з таким же результатом.

У другому таймі "німецька машина" більше атакувала, а мексиканці намагалися шукати удача на контрвипадах. Забивати могли, як німці, так і мексиканці, але м'яч у ворота не влітав.

Матч завершився сенсаційною перемогою Мексики. У Німеччині такого результату злегка міг тільки порадіти форвард Ман Сіті Лерой Сане, якого Йоахім Лев не взяв на чемпіонат світу.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.