ЧС-2018: Сенегал і Японія влаштували справжній бій

24 июня
20:04 2018

В Єкатеринбурзі в матчі 2-го туру групового раунду чемпіонату світу в рамках квартету Н зіграли збірні Японії та Сенегалу.

Першими гол у матчі забили сенегальці. Точний удар на 11-й хвилині вийшов у форварда Ліверпуля Садіо Мане. На 34-й хвилині японці вирівняли становище в матчі — точним ударом відзначився півзахисник Ейбара Такаші Інуі.

У другому таймі команди обмінялися голами. Спочатку захисник Ейпена Мусса Ваге вивів Сенегал знову вперед на 71-й хвилині. На 78-й хвилині півзахисник Пачуки Кейсуке Хонда знову зрівняв рахунок.

Гра завершилася внічию 2:2.

Хорватія розгромила Аргентину

Чудовий матч видала збірна Хорватії в матчі проти збірної Аргентини в рамках квартету D на груповій стадії чемпіонату світу.

Перший тайм гри в Нижньому Новгороді завершився нульовою нічиєю.

На початку другого тайму Анте Ребич скористався помилкою оборони аргентинців і голкіпера Віллі Кабальєро. Нападаючий Айнтрахта красиво відправив м'яч у ворота латиноамериканців і зробив на 53-й хвилині рахунок 1:0 на користь хорватів.

Аргентинці побігли відіграватися, але балканці вміло грали в захисті і на контратаках. У підсумку на 80-й хвилині півзахисник Реала Лука Модріч розкішним ударом зробив рахунок 2:0, а на 90-й хвилині півзахисник Барселони Іван Ракітіч розібрався у штрафному майданчику Аргентини і поставив крапку в матчі своїм гольовим ударом!

3:0 — перемога Хорватії, яка вже вийшла в плей-офф чемпіонату світу!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.