ЧС-2018: сьогодні зіграють найтитулованіші збірні світу

17 июня
12:16 2018

Сьогодні на чемпіонаті світу з футболу команди продовжать вступати в боротьбу за титул найкращого на планеті. І сьогодні буде на що подивитися — боротьбу Коста-Ріки з Сербією, наступ Німеччини на Мексику і дуель Бразилії з Швейцарією.

Футбольний день прекрасний тим, що в ньому грають кращі збірні у світі. У збірної Бразилії 5 перемог на чемпіонатах світу, а у збірної Німеччини — 4. Шкода, що Италя не пройшла на мундіаль (4 перемоги), але її повинна гідно замінити Швеція.

17 червня, 15:00
Коста-Ріка — Сербія

На минулому чемпіонаті світу Коста-Ріка подарувала справжнє свято, наробивши шуму. Тоді команда з Центральної Америки на груповій стадії залишила позаду себе Італію, Англію і Уругвай, в 1/8 фіналу перемогла Грецію, а в чвертьфіналі програла по пенальті Нідерландам. У 2018 році від неї повторення подвигу не вимагають, але хочуть бачити гідний рівень гри. У команди є гравці, які грають в топових клубах, і команда Коста-Ріки досить зіграна, щоб нав'язувати свою гру супернику. Чого вартує тільки воротар Кэйлор Навас, який з Реалом виграв Лігу чемпіонів.

Збірна Сербії у матчі покаже атакуючий футбол, так як має в своєму розпорядженні достатньо сильних виконавців калібру Сергія Мілінковича-Савича, Неманьї Матіча, Александара Мітровіча і так далі. Балканська команда взяла перше місце в групі у відборі. Проти Коста-Ріки серби будуть пресингувати, але і від костариканців варто очікувати яскравої гри.

17 червня, 18:00
Німеччина — Мексика

Перший матч діючих чемпіонів світу завжди привертає додаткову увагу. Всім цікаво, якою буде німецька команда на мундіалі. Якщо судити по відбору, підопічні Йоахіма Льова можуть знову стати на чемпіонаті світу першими. Якщо ж судити по підготовчих поєдинках до ЧС, німців чекає запекла боротьба за вихід з групи.

Мексиканці приїжджають на чемпіонат світу показати себе і свій футбол світу, тому гра буде цікава.

17 червня, 21:00
Бразилія — Швейцарія

Бразильці сильно хотіли виграти домашній чемпіонат світу в 2014 році. Але півфінальний розгром від німців (1:7) став крижаним душем для команди. І на цей мундіаль бразильці їдуть ще більш розлючені і з ще більшим бажанням перемогти. І у Тіте зібралася команда, яка цілком може реалізувати подібний задум.

Цікаво, що за бразильців можуть зіграти півзахисник Шахтаря Тайсон і екс-футболіст "гірників" Фред, який перейшов у Манчестер-Юнайтед.

Ісландія дал бій Аргентині

16 червня в рамках 1-го туру групи С на чемпіонаті світу зустрілися збірні Аргентини та Ісландії.

На гол нападника Ман Сіті Серхіо Агуеро за збірну Аргентини на 19-й хвилині ісландці відповіли точним ударом у виконанні форварда Аугсбурга Альфреда Фіннбогасона на 23-й хвилині.

Зазначимо, що на 64-й хвилині нападник Барселони Ліонель Мессі не реалізував пенальті, а гра завершилася з рахунком 1:1.

В іншому матчі групи С Хорватія зіграє з Нігерією. Початок зустрічі о 22:00.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.