ЧС-2018: Японія приготувала суші з Колумбії

19 июня
17:24 2018

19 червня відбувся матч 1-го туру групового раунду чемпіонату світу.

На "Мордовія Арені" зустрічалися збірна Колумбії і збірна Японії.

Швидке видалення в складі колумбійців внесло свої корективи у гру. На 3-й хвилині півзахисник Еспаньолу Карлос Санчес грубо сфолив у своїй штрафній площі і отримав червону картку. Японці на 3-й хвилині реалізували пенальті завдяки точному удару півзахисника Боруссії Дортмунд Шінджі Кагави.

Під завісу першого тайму Колумбія відігралася. Точний удар зі штрафного вийшов у півзахисника Рівер Плейта Хуана Кінтеро!

На перерву команди пішли при рахунку 1:1.

У другій половині зустрічі японці заграли краще. Користуючись чисельною перевагою азіати придавили латиноамериканців до їхніх воріт. Це вилилося у гол у виконанні форварда Кельна Юя Осако на 73-й хвилині.

Гра завершилася перемогою Японії з рахунком 2:1!

Ісландія дала бій Аргентині

16 червня в рамках 1-го туру групи С на чемпіонаті світу зустрілися збірні Аргентини та Ісландії.

На гол нападника Ман Сіті Серхіо Агуеро за збірну Аргентини на 19-й хвилині ісландці відповіли точним ударом у виконанні форварда Аугсбурга Альфреда Фіннбогасона на 23-й хвилині.

Зазначимо, що на 64-й хвилині нападник Барселони Ліонель Мессі не реалізував пенальті, а гра завершилася з рахунком 1:1.

В іншому матчі групи С Хорватія зіграє з Нігерією. Початок зустрічі о 22:00.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.