Динамо — Шахтар: туалетний папір на полі, видалений тренер і новий скандал з Мораесом

04 августа
10:25 2018

У матчі 3-го туру Прем'єр-ліги України "Динамо" Київ виграло у донецького Шахтаря з рахунком 1:0 завдяки голу Беньяміна Вербича на 64-й хвилині.

Але яке Українське класико обходиться без навколофутбольних прибамбасів!? Правильно, ніяке! Так і на цей раз вистачало різних міні-скандалів, які стали окрасою матчу Динамо — Шахтар.

Так, на початку першого тайму фанати київського Динамо провели флешмоб. Ультрас біло-синіх викинули на поле рулони туалетного паперу, а їх приклад підтримали і звичайні вболівальники з інших секторів.

Також фанати вивісили плакат з написом «Підітріться своїм регламентом» у відповідь на рішення КДК ФФУ на зменшення дискваліфікації Ісмаїлі з 3 матчів до 2, завдяки чому захисник «гірників» і зміг зіграти в цьому поєдинку.

Також головний арбітр матчу Динамо – Шахтар Юрій Можаровський на початку другого тайму вилучив тренера з фізпідготовки гірників Педро Морейру. Видалення сталося якраз після проведення фанатами Динамо акції протесту «Підітріться своїм регламентом».

На початку зустрічі при під час традиційного рукостискання бразильський форвард Шахтаря Жуніор Мораес не потиснув руку футболістам Динамо, за яке грав до переходу в донецький клуб.

Півзахисник Динамо Олександр Андрієвський так прокоментував цей епізод.

"Не потиснули руку Мораесу? Я не можу це вирішувати. Якщо так почали, так і буде. Всі розуміють, чому так відбувається. Це рішення команди", – сказав Андрієвський.

Хоча словенський півзахисник Динамо Беньямін Вербич заявив після матчу, що це було рішенням Мораеса не тиснути руку колишнім партнерам.

Також після поєдинку наставник киян Олександр Хацкевич заявив, що почув на свою адресу образи з боку представників тренерського штабу Шахтаря.

Відзначимо, що на Українське Класіко прийшло більше 46 тисяч фанатів.

Перемога Динамо в матчі з Шахтарем

3 серпня в Києві в матчі 3-го туру Прем'єр-ліги України грали між собою Динамо і Шахтар. Перед принциповою зустріччю обидві команди мали у своєму активі по шість очок.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю.

А в другій половині зустрічі кияни змогли вигризти перемогу. Після навісу перкарсно зіграв на другому поверсі словенський півзахисник Беньямін Вербич, який головою відкрив рахунок в матчі.

Динамо змогло втримати переможний рахунок завдяки злагодженій грі. Відзначимо супергру Вербича, а також поляка Тамаша Кендзьори, які показали найвищий рівень футболу! Віктор Циганков, Артем Бєсєдін, Микола Морозюк, Денис Бойко, Сергій Сидорчук, Денис Гармаш та інші також зробили свій внесок у перемогу киян!

Поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь Динамо, яке очолило турнірну таблицю Прем'єр-ліги України.

Відзначимо, що 21 липня Динамо Київ також з рахунком 1:0 виграло у донецького Шахтаря в матчі за Суперкубок України.