Екс-форварда Дніпра виженуть з чемпіонату світу

18 июня
14:21 2018

30-річний форвард Мілана і збірної Хорватії з футболу Нікола Калініч може бути виключений із заявки своєї національної команди на ЧС-2018.

Причиною може стати відмова футболіста від виходу на заміну в матчі першого туру групового етапу турніру проти Нигерії (2:0). Головний тренер збірної Хорватії Златко Даліч хотів випустити Калініча на останні п'ять хвилин поєдинку замість Маріо Манджукіча, але Нікола відмовився виходити на поле, поскаржившись на болі в спині. Замість Калініча на заміну вийшов Марко Пьяца.

За інформацією 24sata.hr, вчинок Калініча не сподобавлся головному тренеру Златко Далічу. Він сьогодні проведе прес-конференцію, на якій, ймовірно, оголосить про виключення форварда зі складу.

Цілком можливо, що Калініч не брехав, тому незрозуміла позиція тренера в цій ситуації.

Всього на рахунку Калініча 42 матчі і 15 голів за національну збірну Хорватії.

З 2011-го по 2015-й роки футболіст захищав кольори дніпровського Дніпра. Зараз Калініч грає за Мілан, а до цього захищав кольори Хайдука, Пули, Шибеника, Блекберна і Фіорентини.

Хорватія на чемпіонаті світу

У матчі 1-го туру групи D на чемпіонаті світу збірна Хорватії грала зі збірною Нігерії.

Перший тайм поєдинку в Калінінграді завершився на користь балканців завдяки автоголу півзахисника Сток Сіті Огенекаро Етебо на 32-й хвилині.

У другій пловине зустрічі півзахисник мадридського Реала Лука Модріч реалізував пенальті на 71-й хвилині.

У підсумку матч завершився з рахунком 2:0 на користь збірної Хорватії.

Також у цій групі Аргентина і Ісландія зіграли внічию 1:1.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, чемпіонат світу відкрили два голи вихованця Реала.