Фанат збірної Англії зробив чемпіонське тату і шокував свою дівчину

03 июля
00:09 2018

Уболівальник збірної Англії по імені Джеймі вирішив зробити татуювання на своєму животі після перемоги команди Гарета Саутгейта в матчі з Панамою (6:1) у другому раунді групового етапу чемпіонату світу.

"Англія – переможець чемпіонату світу 2018", – такий напис красується на животі вболівальника разом із зображенням Кубка світу.

"Я знаю, що це була лише Панама, але ви подивіться на останні п'ять країн, які вигравали чемпіонати світу – Франція, Італія, Німеччина, Іспанія і Бразилія – все це великі команди. Тепер наша черга", – наводить слова Джеймі ресурс Sportbible.com.

"Як відреагувала моя дівчина? Спершу вона обізвала мене, але потім сказала, що не так вже й погано", – підсумував фанат.

Збірна Англії вийшла з другого місця в 1/8 фіналу чемпіонату світу, де зіграє проти Колумбії. Матч відбудеться у вівторок, 3-го липня. Початок зустрічі – о 21:00.

Уругвай переміг Португалію

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Сочі зустрілися збірні Уругваю та Португалії.

Першими рахунок у матчі відкрили уругвайці завдяки чудовому голу Едінсона Кавані, який чудово зіграв на другому поверсі після блискучої передачі Луїса Суареса. Перший тайм виграли уругвайці з рахунком 1:0.

У дебюті другої половини зустрічі португальці відігралися. Після подачі кутового, Пепе вколотив м'яч головою у ворота суперників і вирівняв становище на 55-й хвилині.

Але вже на 62-й хвилині Кавані оформив дубль, забивши ще один красивий м'яч!

Матч так і завершився перемогою Уругваю з рахунком 2:1!

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 Франція перемогла Аргентину (4:3).