Іранські жінки вперше побачили, що таке футбол

21 июня
23:32 2018

Впевнена гра збірної Ірану на чемпіонаті світі-2018 дозволила тамтешній владі зняти заборону жінкам на відвідування спортивних подій.

За інформацією Al-Ahram, в Ірані вперше після Ісламської революції 1979 року жінки змогли відвідати стадіон разом із чоловіками. На стадіоні Азаді у Тегерані зібрались 10 тисяч фанатів та побачили, як їхня команда програла Іспанії з рахунком 1:0.

Іранці хотіли показати жінкам матч проти Марокко, але перед стартом поєдинку влада заборонила трансляцію футболу на відкритих майданчиках. Масові гуляння після перемоги над марокканцями змусили чиновників змінити своє рішення.

Іранська влада тепер сподівається, що вирішальний матч групового етапу проти Португалії 25 червня відвідає велика кількість сімей.

Матч Іран — Іспанія

Збірна Іспанії здобула першу перемогу на чемпіонаті світу-2018. В матчі другого туру групового етапу команда Фернандо Йєрро скромно обіграла Іран (1:0).

Перший тайм завершився без голів. Іспанці нервували, адже іранці були у більш вигідному становищі. Але у другому таймі Дієго Коста відзначився голом і не лише подарував своїй команді перемогу, а й наздогнав Дениса Черишева у списку найкращих бомбардирів ЧС-2018.

У заключному турі Іспанія гратиме з Марокко, а Португалія — з Іраном. Цікаво, що обидві європейські команди мають однакову кількість голів та різницю забитих-пропущених голів.

В іншому матчі збірна Португалії скромно обіграла Марокко з рахунком 1: 0.

Єдиний гол на самому початку матчу забив Кріштіану Роналду головою. Цей м'яч став для лідера Реала четвертим на ЧС-2018. Таким чином, в бомбардирській гонці CR7 випередив росіянина Дениса Черишева.

Дивіться: огляд матчу Іран — Іспанія

Як повідомляв портал Знай.Спорт, тренеру збірної Єгипта не пробачать поразку від Росії.