Масове падіння велосипедистів на Тур де Франс потрапило на відео

16 июля
21:36 2018

33-річний британський велогонщик команди "Sky" Кріс Фрум претендує на п'яту перемогу в Тур де Франс, 105-й тур якого проходить із 7 липня по 29 липня.

На 9-му етапі престижної велобагатоденки Фрум відзначився тим, що на одному з відрізків траси зіткнувся з іншими велогонщиками і впав.

У підсумку гонку виграв німець Джон Дегенкольб, а Кріс Фрум буде показувати себе на наступних етапах Тур де Франс!

Український талант

Заключний п'ятий етап престижної багатоденки Тур Альп приніс перемогу головному молодому таланту українського велоспорту – Марку Падуну. 21-річний гонщик команди Bahrain Merida пішов в атаку приблизно за 3,5 км до фінішу в Інсбруку. Українця ніхто не настигнул і він благополучно виграв гонку.

Для уродженця Донецька Падуна, який проводить свій дебютний сезон у професіоналах, ця перемога стала першою на дорослому рівні.

Результати п'ятого етапу:

1. Марк Падун (Україна, Bahrain Merida) — 4:16:10

2. Джордж Беннетт (Нова Зеландія, LottoNL-Jumbo) + 0:05

3. Ян Хірт (Чехія, Astana) + 0:06

4. Джуліо Чікконе (Італія, Bardiani — CSF)

5. Бен О'коннор (Австралія, Dimension Data)

Як повідомляв портал Знай.Спорт, українські велогонщики завоювали чотири медалі на чемпіонаті Європи.