Освистали 20 тисяч людей: Халеп шокували на святкуванні історичної перемоги, відео

12 июня
22:33 2018

Перша ракетка світу Симона Халеп виграла дебютний у кар'єрі турнір Великого шолому — Ролан Гаррос.

Румунка разом з копією трофею Сюзанн Ленглен прибула до Бухаресту, де її на стадіоні зустрічали 20 тисяч фанатів. Тенісистку представила мер столиці Румунії Габріела Фіря, яку публіка зустріла гучним свистом. Обличчя Халеп у той момент було приголомшеним.

Однак, коли слово взяла Халеп, публіка переключилась зі свисту на бурхливі оплески.

"Я хочу подякувати Румунії за все, що вона мені дала. Сподіваюся, цей трофей стане початком нового покоління чемпіонів. Я не хочу залишати цю сцену, це занадто красиво. Спасибі, і моє серце з вами", — сказала чемпіонка Ролан Гаррос.

Історична перемога Халеп

Симона Халеп героїчно обіграла американку Слоан Стівенс у фіналі Ролан Гаррос та виграла перший турнір Великого Шолому у кар'єрі.

Перший сет румунка програла, але у другому прокинулась та зрівняла рахунок. У вирішальному сеті Халеп віддала суперниці усього один гейм. 3:6, 6:4, 6:1.

Перша ракетка світу не виконала жодного ейса, але обійшлася без подвійних помилок і реалізувала 4 брейк-пойнта з 5. На рахунку Стівенс 1 подача навиліт, 1 подвійна і 3 брейки. Матч тривав 2 години і 7 хвилин.

Зазначимо, що Халеп двічі програвала у фіналі Ролан Гаррос. У 2014 році румунка поступилась Марії Шараповій, а у 2017 — Олені Остапенко. Минулого року Халеп програла ще один фінал Великого шолому — у фіналі Australian Open її здолала Каролін Возняцкі.

На рахунку Слоан Стівенс одна перемога на Великому шоломі. У 2017 році вона обіграла у фіналі US Open співвітчизницю Медісон Кіз.

Дивіться: огляд матчу Халеп — Стівенс

Як повідомляв портал Знай.Спорт, українка Леся Цуренко перевершила себе на Ролан Гаррос.