Перемогу Аргентини святкували і в Антарктиці: відео

27 июня
15:29 2018

У мережі з'явилося відео святкування вболівальників збірної Аргентини після закінчення матчу чемпіонату світу проти Нігерії (2:1). У ролику показано фанатів "альбіселесте", які раділи перемозі в Антарктиці.

These Argentina fans had no trouble fighting off the cold in Antarctica thanks to Rojo's late winner!

Credit: @Ruptly pic.twitter.com/XeCZx9Xhrm

— Goal (@goal) 27 червня 2018 р.

Завдяки цьому результату південноамериканці вийшли в 1/8 фіналу світової першості, де зіграють з Францією 30 червня в Казані.

Матч Нігерія — Аргентина

Збірна Аргентини з рахунком 2:1 перемогла Нігерію та все ж вийшла з другого місця до 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018.

На 14-й хвилині матчу Ліонель Мессі забив перший гол на ЧС. До перерви команди голів не забивали і, здавалося, у другому таймі аргентинці спокійно доведуть справу до перемоги.

Майже одразу ж після перерви Хав'єр Маскерано сфолив у своєму штрафному під час розіграшу кутового — пенальті реалізував півзахисник Челсі Віктор Мозес.

Хвилин за 15 до кінці Маркос Рохо зіграв рукою біля своїх воріт. Суддя мав призначати пенальті, але він цього не зробив. За п'ять хвилин до кінця той самий Рохо приніс Аргентині перемогу та вихід з групи.

Зазначимо, що склад Аргентини — найбільш віковий в історії чемпіонатів світу. Середній вік гравців склав 30 років і 189 днів.

Дивіться: огляд матчу Данія — Франція

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Перу виграло в Австралії на чемпіонаті світу.