ПСЖ розгромною перемогою почав сезон і виграв Суперкубок Франції

04 августа
17:40 2018

4 серпня у Китаї у місті Шеньчжен на стадіоні "Universiade Sports Centre" відбувся матч за Суперкубок Франції.

У цьому матчі зустрічалися минулорічний чемпіон Франції і володар Кубка країни Парі Сен-Жермен проти Монако, який став срібним призером Ліги 1.

При певній перевазі парижани змогли здобути доволі переконливу перемогу з рахунком 4:0!

У першому таймі голами відзначилися Анхель Ді Марія і Крістофер Нкунку. У другій половині зустрічі забив м'яч також Тімоті Веа, син знаменитого Джорджа Веа, який є президентом Ліберії. І ще раз у воротах Дієго Бенальо розписався Ді Марія, який оформив дубль.

Для ПСЖ — це вже шоста поспіль перемога в Суперкубку Франції і восьма в історії. Таким чином ПСЖ зрівнявся з Ліоном за кількістю перемог у Суперкубку Франції. У Ліона також 8 тріумфів у Суперкубку Франції.

Динамо виграло Суперкубок України

21 липня в Одесі на стадіоні "Чорноморець" відбувся матч за Суперкубок України, в якому грали Шахтар Донецьк Динамо Київ.

Шахтар грав у статусі чемпіона України та володаря Кубка країни, а Динамо в якості срібного призера УПЛ та фіналіста Кубка України.

Динамівці відкрили рахунок на 18-й хвилині після голу 25-річного півзахисника Динамо Віталія Бульяского.

Більше м'ячів у поєдинку забито не було і Динамо виграло матч з рахунком 1:0! Для Динамо це сьомий Суперкубок України і 33-й національний трофей в історії.